Evden eve taşımacılık hizmetinin gün geçtikçe daha da popülerlik kazanması ile birlikte nakliyat firmalarının sorumlulukları da artmaktadır. Şehirlerarası nakliyat sigortası sektörde profesyonel ve kaliteli hizmet sunan firmaların müşterilerine uyguladıkları garanti politikasıdır. Evden eve taşımacılık deyince akla direkt olarak nakliyat hizmetleri sırasında oluşabilecek herhangi bir kaza, risk ya da kaybolma riskine karşı eşyalara uygulanan sigorta hizmeti akla geliyor. Evden eve taşımacılıkta sigorta hizmeti bilhassa şehirlerarası taşımacılıkta oldukça önemlidir. Fakat birçok nakliyat firması müşterilerini sigorta hizmeti konusunda yanlış bilgilendirmektedir. Sigorta hizmetini tüketiciler isteyerek yaptırmalıdır. Çoğu firma sigorta konusunda müşterilerine bilgi dahi sunmamaktadır.

Kurumsal taşımacılıkta kendini kanıtlamış olan firmamız müşterilerine vermiş olduğu değeri ve yıllara dayanan referanslarını korumaya özen göstermektedir. Sigortalı hizmet sunan firmamız gerekli koşullarda taşıma sırasında oluşabilecek herhangi bir sorunu kendisi karşılayarak müşterilerinin en ufak bir sorun yaşamasına dahi meyil vermemektedir. Şehirlerarası nakliyat sigortası taşıma sırasında oluşacak her sorunu çözmez. Bu aşamada da müşterilerine verdiği sözlerin arkasında durmayı borç bilen firmamız her türlü sorunu müşteri odaklı çözümler ile zamanında çözüme kavuşturmaktadır.

Eşyalarınıza sizin kadar değer verecek, nakliyat hizmetleri sırasında sizin kadar sakınacak, eşyalarınızı uygun malzemeler ile özenli bir şekilde ambalajlama ve paketleme hizmeti sunacak bir firma arıyorsanız Kilercioğlu Nakliyat firmamız her daim hizmetinizde. Firmamız taşıma sırasında en küçük parça eşyanızı dahi önemseyerek eşyanın cinsine, boyutuna ve hassaslığına göre işlem uygulamaktadır. Ufak bir teknolojik aleti kağıt malzemeler ile ambalajlayan bir firmanın size yaşatacağı sorunlar büyük maddi kayıplara neden olabilir. Ancak firmamız küçük bir teknolojik aletinizi dahi balonlu naylon ile paketleyerek herhangi bir zarara karşı korunmasını sağlamaktadır.

Nakliyat sigortası günümüzde zorunlu olmakla birlikte özellikle nakliyat firmalarının sorumluluğundadır. Şehirlerarası taşımacılıkta oluşabilecek herhangi bir kaza, risk ya da durumlara karşı firmayı da koruma altına alan şehirlerarası nakliyat sigortası firmamız tarafından sunulmaktadır. Taşımacılık işlemlerinde sorumluluklarının bilincinde olan ve her daim öncelikli olarak müşterisinin haklarını ön planda tutan firmalarla çalışmak isterseniz iletişim kısmındaki bilgilerden firmamıza ulaşabilirsiniz.