Nakliyat sektörü günümüzde en fazla rağbet gören sektörlerden biridir. Artık insanlar birkaç parça eşyasını dahi nakliye firmaları ile anlaşarak taşıtmaktadır. Bunun nedeni ise profesyonel bir destek almanın hem eşyaların güvenliği açısından faydalı olması, hem de daha uygun fiyatlı taşımacılıktır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları günümüzde firmadan firmaya ve taşınacak eşyaya göre değişiklik göstermektedir. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak bizler de müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını ve sunacağımız hizmetleri göz önünde bulundurarak en uygun fiyat koşullarını önermekteyiz. Firmamız fiyat politikasında her daim kendini müşteri profiline koyarak düşünmekte ve en uygun seçenek ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Günümüzde kendini nakliyatçı olarak tanıtan birçok kişi şehirlerarası taşımacılıkta insanları çeşitli zorluklar ile karşı karşıya getirmektedir. Özellikle de uygun fiyatlar ile göz boyayan ve almış olduğu ücretten daha fazla maddi kayba zarar olan sahte nakliyatçılar oldukça fazla. Eşyalarınızı ucuza taşıtma isteği ile büyük kayıplara neden olabileceğinizi unutmayın. Hatta kendini nakliyat firması olarak tanıtıp evinizde ne var ne yoksa çalanlar dahi mevcut. Bu nedenle bu tür tuzaklara düşmemeniz için fiyat prosedürlerinden önce firmanın güvenilirliğini iyi tespit etmenizi öneririz. Piyasada belirli bir fiyat düzeyi mevcut ve bu düzeyin oldukça altında bir teklif sunuluyorsa direkt onaylamak yerine öncelikle ufak bir araştırma yapmanız sizin açınızdan yararlı olacaktır.

Kilercioğlu Nakliyat firması şehirlerarası nakliyat fiyatları sunarken şu hususları dikkate almaktadır;

  • Taşınacak eşyaların sayısı, adedi ve miktarı
  • Eşyaların büyüklüğü ya da ağırlığı
  • Eşyalar için kullanılacak malzemeler
  • Nakliyat için gerekli olan personel ve araç sayısı
  • Montaj ve de-montaj işlemleri için gerekli personel
  • Asansörlü taşımacılık söz konusu ise ek ücret
  • Sigorta bedeli
  • Taşıma  ve nakliye bedeli

Tüm bu koşulları göz önüne alarak firmamız sizlere en uygun fiyatı sunmaktadır. Hatta sunduğumuz fiyatlara göre göstermiş olduğumuz özen ve titiz çalışmalar bu günlere kadar gelmemizdeki en büyük etkenlerden biridir. Nakliyat hizmeti için ücret almak elbette ki bu işin kurallarından biridir. Ancak firmamızın sektördeki en büyük farkı aldığı ücretin oldukça üzerinde hizmet sunmasıdır. Personel ekibimizin güler yüzlü ve samimi hizmetleri sizlere iyi ki bu fiyata bu firmayı seçmişim sözünü kullandıracaktır. Ekibimiz herhangi bir olası risk ya da kaza durumunda eşyalarınızdaki hasarın giderilmesi için tüm gerekli çabaları göstererek sizleri hiçbir sorunla karşı karşıya getirmeden sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak için iletişim kısmındaki bilgilerden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kilercioğlu Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı bir yerden başka bir yere en uygun fiyata taşıtmak sizin elinizde. Güven, hız, kalite, zamanında teslimat ve müşteri odaklı çözümler arıyorsanız en uygun fiyatlar ile firmamız bir telefon kadar yakınınızda.