Taşınma işlemi yapacak olan kişiler bu dönemlerde hem çok stresli hem de çok bunalmış bir durumda olurlar. Gerçekten ev taşımak oldukça zor ve zahmetli bir iş olduğundan bu durum gayet normaldir. Hele bir de amatör bir taşıma firması ile çalışıyorsanız gerçekten büyük sıkıntılar çekebilirsiniz. Kilercioğlu Nakliye firması olarak biz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.


Özellikle İstanbul Mersin evden eve nakliyat konusunda son derece tecrübeli ve bu konularda yaptıkları çalışmaları göz önüne alarak hareket eden Kilercioğlu nakliyat firmamız sizlere evden eve taşımacılıkta en iyi hizmeti sunmaktadır.
Sizlerin herhangi bir sebeple başka bir şehre yerleşmeniz gerektiğinde kurmuş olduğunuz düzeni ve o ev halini en iyi şekilde muhafaza ederek, o halini koruyarak yeniden taşınacağınız şehre kurma amacını güderiz. İstanbul’dan Mersin’e evden eve nakliyat işlemlerinde her türlü güvenceyi size kurumsal bir firma olarak sağlamaktayız.

İşlemler nasıl olmaktadır?

Sizlerin dilediğiniz zaman Kilercioğlu Nakliyat firmasını arayarak evden eve nakliye hizmeti almak istediğinizi belirttiğinizde inanmalısınız ki işin büyük bir kısmını halletmiş sayılıyorsunuz. Ekip arkadaşlarımız sizlerden bilgilerinizi ve tüm gerekli detayları aldıktan sonra sizin istediğiniz gün ve saatte, hazır olduğunuzda kapınıza geliyoruz. Kilercioğlu nakliye araçlarımız ve teknolojik ekipmanlarımız ve son derece deneyimli elemanlarımız ile evden eve taşıma işlemini yapıyoruz.

Eşyalarınızı hiç tahmin dahi edemeyeceğiniz hızda ve özende araçlarımıza yükleyerek ve bu eşyaların taşıma sırasında başlarına bir iş gelmemesi için güvenlik önlemini aldıktan sonra eşyalarınızı belirttiğiniz adrese söz verdiğimiz saatte teslim ediyoruz.
İstanbul Mersin evden eve nakliyat alanında en iyisi olduğumuzu her zaman iddia edebiliriz. Kurumsal bir firma olduğumuz içinde sizlere küçük ya da büyük müşteri gibi asla tanımlama yapılmaz. Kilercioğlu nakliyat firması her zaman tüm müşterilerine aynı derecede özen ve titizliği göstererek onların mutlu olmasını hedeflemektedir.

Eşyalarınızın her türlü güvenlik ve sorumluluğunu üzerine alan firmamız başlarına bir şey gelmesi durumunda ise karşınızda bir sorumlu olarak her zaman görevlerini yerine getirmek için durmaktadır.