Türkiye'nin en kalabalık şehirlerinden olan İstanbul ve İzmir evden eve nakliyatında en yoğun olarak yapıldığı şehirler arasında yer alır. İstanbul'dan İzmir'e ya da İzmir'den İstanbul'a taşınırken büyük şehirler arasında taşınmanın stresi sarar aileleri. Kilercioğlu Nakliyat firmamız İstanbul İzmir evden eve nakliyat sektöründe sizlere en kaliteli hizmetleri ile kolay taşımacılığın keyfini sunmaktadır. Eşyalarım zarar görmeden nasıl paketlerim, bunca eşya nasıl bir araçla taşınır? vb. sorularla uğraşmak yerine eşyalarınızı en doğru şekilde paketleyerek güvenli bir şekilde taşıyacak nakliyat firmaları ile çalışmanın rahatlığını yaşamalısınız. Kendi yöntemlerinizle evinizi toparlamaya çalışsanız en az bir hafta önceden telaşa kapılırsınız. Ancak profesyonel bir firma ile anlaştığınızda tüm yükünüzü uzman ekipler zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde aynı gün içerisinde halledecektir.

Kilercioğlu Nakliyat güvencesi sizleri şu hizmetleri sunmaktadır;

  • Ücretsiz Eksper: Taşımacılık ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçmeniz halinde ücretsiz olarak eksper hizmeti sunulmaktadır. Eksperlerimiz adresinize gelerek eşyalarınızı kontrol etmekte ve sizlere nakliyat konusunda tüm gerekli bilgileri aktararak anlaşma sağlamaktadır.
  • Ambalajlama ve Paketleme: Taşımaya konu olacak eşyalarınız uzman ve deneyimli personel ekibimiz tarafından özenle paketlenerek ambalajlanmaktadır. Eşyanızın cinsine uygun koruyucu malzemeler kullanılarak eşyalarınızın çizilmesi ya da kırılmasını önlemek için tüm tedbirler alınmaktadır.
  • Montaj ve De-Montaj: Nakliyat sırasında büyük eşyalarınızın daha kolay taşınması için de-monte edilmesi ve yeni adresinizde de özenle montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
  • Sigorta: Firmamız sunmuş olduğu hizmetlerin kalitesine ve profesyonelliğine güvenilirliğini sigorta hizmetiyle de bir kez daha kanıtlamaktadır. Eşyalarınızın nakliyat sırasında herhangi bir kaza, risk ya da çalınma gibi olumsuz koşullara karşı sigorta ile güvence altına alınması sizlerin de bu süreçte içini rahatlatıcı olmaktadır.
  • Güler yüzlü ve Profesyonel Hizmet: Nakliyat sektörüne yıllarını vermiş profesyonel ekibimiz taşımacılık işlemleri sırasında güler yüzlü ve müşteri odaklı çözümler üreten hizmetleriyle firmamızı tercih etmenin memnuniyetini sunmaktadır.
  • Uygun Fiyat: Çoğu nakliyat firması ucuz fiyatlar sunarak müşterilerine taşımacılık hizmetleri sırasında birçok sorun yaşatmaktadır. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak İstanbul İzmir evden eve nakliyat sektöründe sizlere hem uygun fiyat seçenekleri, hem de sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Şehirlerarası taşımacılığın zorlu ve zahmetli yüklerini profesyonel ellere bırakmak isterseniz firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız nakliyat sektörünün getirmiş olduğu prosedürler çerçevesinde sizlere belgeler ile hizmet sunmaktadır. Çoğu nakliyat firması sizlere taşıma öncesinde herhangi bir belge dahi düzenlemez. Yaşanılacak herhangi bir olası sorunda elinizde bulunan belgelerin önemini anlarsınız. Bu aşamada da işini profesyonel yapan ve gerekli şartlara uyum sağlayan firmalar siz söylemeden nakliyata ilişkin tüm anlaşma ve belgeleri düzenleyerek karşılıklı olarak imzalar. Kilercioğlu Nakliyat firmamızın kaliteli, hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak için İstanbul İzmir evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.