İstanbul'dan Antalya'ya ya da Antalya'dan İstanbul'a mı taşınacaksınız? O halde doğru yerdesiniz. Eşyalarınızın en güvenilir şekilde yeni adresinize ulaştırılmasını istiyorsanız firmamız deneyimleri, uzman ekibi ve geniş araç filosu ile hizmetinizde. İstanbul Antalya evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet sunan firmamızın profesyonel hizmetleri ile siz de kısa sürede yeni adresinizde çay içmenin keyfini sürebilirsiniz. Evden eve nakliyat gibi zorlu bir sektörde uzun yıllar hizmet sunmuş bir firmanın kaliteli hizmetlerinden faydalanmak sizleri şehirlerarası nakliyatın yorucu aşamalarından kurtaracaktır. Eşyalarınızın uzun yolda zarar görmesini istemiyorsanız ve eşyalarınıza sizin kadar değer verecek bir firma arıyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Antalya evden eve nakliyat alanında sunmuş olduğumuz hizmetler şunlardır;

  • Öncelikle taşınacak eşyaların keşfi için adresinize ücretsiz olarak eksperlerimiz gönderilir.
  • Eksperlerimiz tarafından yapılan inceleme ile sizlere bir fiyat sunulur ve taşımanın nasıl yapılacağı, hangi malzemelerin kullanılacağı vb. konularda bilgilendirme yapılır.
  • Karşılıklı olarak anlaşma sağlamanız halinde sözlü anlaşmanız yazılı hale getirilir.
  • Eksperlerimizle anlaştığınız gün ve saatte personel ekibimiz ve araçlarımız adresinize gelir.
  • Uzman personellerimiz eşyalarınızı özenle ve titiz bir şekilde ambalajlama ve paketleme işlemine başlar.
  • Tüm eşyalarınızın zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi ile birlikte ekibimiz eşyaları nakliye araçlarına taşır.
  • Araçlarımıza taşınan eşyalarınıza sigorta hizmeti uygulanır.
  • Eşyalarınız yeni adresinize doğru yola çıkar.
  • Yeni adresinize ulaştırılan eşyalarınız burada sizin tarafınızdan gösterilen yerlere yerleştirilir.
  • Sizden de alınan onay ile taşıma hizmeti sonlandırılır.

Aslında buraya kadar olan tüm aşamalar bir nakliyat firmasının sunması gereken zorunlu hizmetlerdir. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak farkımızı hizmetler sırasında müşteri memnuniyetine göstermiş olduğumuz değer ve uygun fiyat politikamız ile ortaya koymaktayız.  Alanında uzman ekibimiz en hızlı hizmeti en titiz şekilde sunmaktadır. Küçücük bir eşyanızın dahi özenle paketlenmesi müşteri memnuniyetine göstermiş olduğumuz özeni ortaya koymaktadır. Sorunsuz bir şekilde rahatça başka bir şehre taşınmak istiyorsanız kesinlikle doğru firma seçimi yapmalısınız. Aksi halde kırılan eşyalarınızın sorumluluğunu dahi yüklenmeyecek firmalar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

İstanbul Antalya evden eve nakliyat alanında sunduğumuz hizmetlerde sigorta uygulamamız  da firmamızın profesyonelliğini ortaya koymaktadır. Nihayetinde şehirlerarası taşımacılık gibi kaza, hırsızlık ya da herhangi bir riskin söz konusu olduğu ciddi bir sektörde hiç tanımadığınız kişilerden hizmet alıyorsanız firmanın size bir güvence sunması da önemlidir. Sigorta hizmeti ile sunmuş olduğumuz güveni gerektiğinde sözlerimizi tutarak da kanıtlamaktayız. Eşyalarınızın güvenliği için maximum özenli çalışma potansiyeli ile ekibimiz ve kaliteli malzemelerimiz hizmetinizde. Kilercioğlu Nakliyat güvencesi bir telefon kadar yakınınızda. Nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek randevu almak. Kaliteli taşımacılık koşulları sunan firmamız her daim yanınızda.