Günümüz şartlarında bir şehirden başka bir şehre taşınmak oldukça zorlu ve zahmetli bir süreç. Özellikle de büyük şehirler arasında taşımacılık söz konusu ise kesinlikle profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Eşyalarınızın belirlediğiniz adresler arasında kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bu işi uzman ellere bırakmanız en doğrusu. Eşyaların taşıma sırasında zarar görmemesi ve en hızlı şekilde paketlenmesi işi evden eve nakliyat firmalarının uzmanlığına girmektedir. Kilercioğlu Nakliyat firması 1983 yılından bu yana sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerini İstanbul Ankara evden eve nakliyat sektöründe de devam ettirmektedir. Kaliteli ve profesyonel bir şekilde şehirlerarası taşımacılık hizmetleri almak istiyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firmamız ister tüm evinizi, isterseniz de parça eşyalarınızı uzman ekibimiz ve geniş araç filomuz ile istediğiniz günlerde yeni adresinize taşımaktadır. Ayrıca evden eve nakliyat sektöründe uzman ve deneyimli firmamız ofis, büro, hastane, fabrika, okul,müze ve fuar taşımacılığı gibi alanlarda da kurumsal taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte elimizi nereye atsak bir nakliyat firması ile karşılaşmaktayız. Bu aşamada da sektörün öncü firmaları arasında yer alan Kilercioğlu Nakliyat olarak sizlere taşıma için seçeceğiniz firmayı özenle tercih etmenizi öneririz.

Evden eve nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar şunlardır;

  • Seçeceğiniz firmanın öncelikli olarak referanslarını kontrol edin. Nakliyat firması arayışına girerken önce çevrenizdekilere sorun ve yakın tanıdıklarınızın önerdiği firmalar ile iletişime geçin.
  • Nakliyat için anlaşacağınız firmanın nakliye araçlarını kontrol edin. Profesyonel firmaların taşımacılık için kullandığı araçlarda firma isminin bulunması son derece önemlidir.
  • Eğer internet üzerinden firma arayışındaysanız nakliyat firmasının sitesine giriş yaparak referanslarını, adresini ve sunmuş olduğu hizmetler hakkındaki detayları okuyun.
  • Evden eve nakliyat firmalarının sigorta hizmeti uygulaması sizin için avantajdır. Bu koşulu göz önünde bulundurmayı unutmayın.
  • Firma ile anlaşma sağlarken size sadece fiyat sunması gerekmez. Taşımacılık konusunda ve eşyalarınızın paketlenmesi konusunda da ne tür hizmetler sunacağı konusunda bilgilendirmelidir.

Profesyonel firmalar ile çalışmak sizleri her halükarda karlı çıkaracaktır. Nakliyat firması seçiminde firmanın asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bu hizmeti sağlayıp sağlamadığını da önceden kontrol etmelisiniz. İstanbul Ankara evden eve nakliyat alanında firmamız bahsetmiş olduğumuz tüm bu kriterleri titizlikle müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca firmamız diğer firmalardan bir adım daha öne çıkarak eşya depolama hizmetiyle de sektörde fark yaratmaktadır. Kullanmadığınız eşyalarınızı da Kilercioğlu Nakliyat firmamızın güvenilir eşya depolarında saklayabilirsiniz. Hızlı, güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü nakliyat hizmetlerimizden faydalanarak siz çayınızı içerken eşyalarınızın yeni adresinize sorunsuzca taşınmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra firmamız sunmuş olduğu uygun fiyat seçenekleriyle de sizlere ödediğiniz miktarın oldukça üzerinde hizmetler sunarak müşteri memnuniyetine göstermiş olduğu özeni ortaya koymaktadır.