Nakliyat sektörünün en zor alanı şehirler arası taşımacılıktır. Nedeni ise şehirlerarası taşımacılık prosedürlerinin uygulanmasıdır. Aynı şehir içinde eşya taşımak için yoğun uğraşlar gerekmeyebilir. Hatta çoğu aile ve birey kendi şehrinde bir yerden başka bir yere taşınırken profesyonel desteğe dahi ihtiyaç duymaz. Ancak şehirler arası taşınma söz konusuysa eşyaların nasıl paketleneceğinden hangi araçlarla taşınacağına kadar birçok soru işareti gün yüzüne çıkar. Siz de bir şehirden başka bir şehre taşınmanın kaygısı ve stresi içindeyseniz tüm bu soruları Kilercioğlu Nakliyat firmamızın uzman hizmetleri ile çözüme kavuşturabilirsiniz. İstanbul Adana evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda firmamız bir telefon kadar yakınınızda. İster küçücük bir evi, isterseniz de kocaman bir villayı aynı gün içerisinde yeterli personel ve araçlar ile taşımaktayız.

Firmamız taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak görmektedir. Bu aşamada da hizmetler aşamasında sizlerden gelen talep ve öneriler değerlendirilerek sizlerin isteği doğrultusunda hizmet sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız tutabileceği sözleri vermeye özen göstererek hizmetlerinde ise verdiği sözlerden daha fazlasını ortaya koymaktadır. Eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu ve ufacık bir eşyanıza dahi zarar gelse içinizin acıyacağını düşünen ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın paketlenmesinden ambalajlanmasına ve nakliye araçlarına taşınmasına kadar geçen sürede eşyalarınıza büyük özen göstermektedir. İstanbul Adana evden eve nakliyat alanında hayallerinizin de üzerinde bir hizmet arıyorsanız kesinlikle firmamız doğru tercih olacaktır.

Kilercioğlu Nakliyat uzun yıllardan bu yana Türkiye'nin dört bir yanına evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığı ile hizmet sunan bir firmadır. Yüzlerce referansa sahip olan firmamız aynı zamanda Türkiye'de sigortalı nakliyat hizmetini de sunan ilk firmalar arasında yer alır. Şehirler arası taşımacılığın risk ve olumsuz bazı koşulları göz önüne alındığında sigortalı taşımacılığın hem firma, hem de müşteriler açısından ne derece önemli olduğu anlaşılmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği açısından sigortalı taşımacılık hizmetlerinden faydalanmanız sizleri bir adım daha rahatlığa kavuşturur. Beyaz eşyalarınızın çizilmemesi ve kırılmaması için de firmamız balonlu naylonlar ile eşyalarınızı titiz bir şekilde ambalajlamaktadır. Bu sayede maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı güvenle emin ellere teslim edebilirsiniz.

Evden eve nakliyat gibi zorlu ve zahmetli bir sektörde işini iyi yapan firma sayısı oldukça az. Çoğu firma sanki evinizi zorla taşıtıyormuşsunuz gibi asık suratla ve istemsizce iş yürütmektedir. Firmamız bünyesinde çalıştırdığı personel ekibimize özel eğitimler ile destek sunarak müşteri odaklı iletişim prosedürlerini benimsetmektedir. Unutmayın ki evden eve nakliyat tam bir ekip işidir. Eşyaların paketlenmesinden ambalajlanmasına nakliye araçlarına taşınmasından yeni adresinizde yerleştirilmesine kadar geçen bu sürede siz bu ekibin yöneticisi, firma personellerimiz ise çalışanlarınız konumundadır. Çalışanlarınızın işinizi severek yapması kadar onur verici bir duygu yoktur. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir ekiple çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.