İnsanoğlunun en önemli ihtiyaçlarından birisi barınmadır. Barınma ihtiyacının karşılandığı evler zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı değiştirebilir. Kilercioğlu Nakliyat firması şehir içi nakliyat hizmetleri ile barınma ihtiyacınızı karşıladığınız evlerinizi bir yerden başka bir yere taşımada tüm sorumlulukları üstlenmektedir. Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimleri ile şehir içi nakliyat hizmetlerinde müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır. Günümüzde gelişen teknolojik koşullar ve makineleşme ile birlikte nakliyat alanında da daha kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Firmamız en yeni teknolojik koşulları takip ederek müşterilerine güncel hizmetler sunmakta ve her geçen gün dinamik altyapısını güçlendirmektedir.

Kilercioğlu Nakliyat firmamızın şehir içi nakliyat alanında sunmuş olduğu hizmetler şunlardır;

  • Ücretsiz eksper hizmeti
  • Eşyalarınızın sıfır malzemeler ile ambalajlanması ve paketlenmesi
  • Büyük eşyalar için de-monte ve montaj işlemleri
  • Eşyalarınızın özenli bir şekilde araçlara yerleştirilmesi
  • Taşıma sigortası uygulanması
  • Belirtilen gün ve saatte taşımanın gerçekleştirilmesi
  • Yeni adresinizde eşyalarınızın belirtilen yerlere yerleştirilmesi

Tüm bu hizmetler elbette ki nakliyat sürecinde işini iyi yapan bir firmanın sorumluluklarını kapsamaktadır. Firmamız sektördeki farkını ise verdiği sözleri tutarak ortaya koymaktadır. Günümüzde kendini nakliyat firması olarak gösteren birçok kişi ya da şirket verdiği sözleri tutmamakla birlikte müşteriyi pişman hale getirmektedir. Güvenli nakliyat hizmeti sunuyoruz, eşyalarınıza hiçbir zarar getirmiyoruz vb. vaatlerde bulunup en değerli eşyalarınıza zarar geldiğinde bu zararı karşılamayan firmaların yaşatacağı sorunları göz ardı etmeyiniz. Size şehir içi nakliyat hizmetlerinde sunmuş olduğumuz ek kolaylıklar da firmamızın kalitesini ortaya koymaktadır. Bu kolaylıklar arasında en  önemlisi asansörlü taşımacılıktır. Yüksek katlı apartmanlarda ve merdivenle taşımanın güç olduğu koşullarda asansörlü araçlarımız sayesinde eşyalarınızı daha güvenilir bir şekilde taşımaktayız.

Eşyalarınıza sizin kadar değer verecek, taşıma hizmetleri sırasında sizi hiçbir stres ile uğraştırmayacak, en önemlisi de hizmetlerinin güvenilirliğini sigorta ile koruyacak bir firma arıyorsanız iletişim kısmındaki bilgilerden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Güler yüzlü hizmetin ve sorunsuz taşımacılığın keyfini ayaklarınızı uzatarak yaşamak istiyorsanız Kilercioğlu  Nakliyat farkını yaşamalısınız.