Özel kişiler ya da kamu kurumlarına ait eşyaların bir yerden başka bir yere taşınmasına kurumsal taşımacılık denir. Kurumsal taşımacılık evden eve nakliyat sektörü ile kıyaslandığında daha ciddi ve daha fazla özen isteyen bir iştir. Kurumsal taşımacılıktan en fazla faydalanan sektörler sağlık ve bankacılık gibi alanlardır. Elbette ki ev taşımada ve ofis taşımada da kurumsal taşımacılığın ilkelerinden yararlanmak mümkün. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli ve profesyonel olarak kurumsal taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Firmamız tarafından sunulan kurumsal taşımacılık hizmetlerinde en dikkat edilen nokta ücretsiz ekspertiz ile detaylı plan yapmaktır. Bunun nedeni ise müşterilerimize ilk aşamada yapabileceğimiz sözlerin garantisini sunmak ve iş bitiminde verdiğimiz sözleri, hatta elimizden gelenin daha fazlasını yerine getirebilmektir.

Fabrika, hastane, büro, okul, fuar, banka ve stand gibi kurumların tercih ettiği kurumsal taşımacılık tamamen sistematik bir süreci kapsamaktadır. Önemli belgeler, teknolojik aletler ve değerli eşyaların taşınması sırasında herhangi bir olası risk, kaza ya da çalınma gibi durumlara karşı sigorta uygulanması kurumsal taşımacılığın en önemli esaslarından biridir. Taşıma esnasında eşyalar numaralandırılarak karışıklık olması önlenir ve yeni adresinizde de belirtmiş olduğunuz yerlere düzenli bir şekilde yerleştirilir.

  • Kurumsal nakliyat alanında firmamız tarafından sunulan hizmetler şunlardır;
  • Firmamızla iletişime geçmeniz halinde ücretsiz eksper hizmeti
  • Anlaşma sağlanan gün ve saatte sorunsuz bir şekilde nakliyatın gerçekleştirilmesi
  • Eşyalarınızın en kaliteli malzemeler ile uygun şekilde paketlenmesi ve ambalajlanması
  • Nakliyat için kullanılan araçların eşyalarınızın boyutuna uygunluğu
  • Uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte sorunsuz, güvenilir ve hızlı taşımacılık
  • Eşyalarınızın en kısa sürede yeni adresinize ulaştırılması
  • Yeni adresinizde belirtilen şekilde eşyalarınızın yerleştirilmesi
  • Güler yüzlü ve içten bir çalışma performansı ile nakliyat sürecinin tamamlanması

Kilercioğlu Nakliyat firması olarak sahip olduğumuz geniş referanslar, kaliteli ekip arkadaşları ve geniş araç filomuz ile kurumsal nakliyat alanında Türkiye'nin dört bir yanına hizmet sunmaktayız. Kurumsal firmaların nakliyat hizmetlerini en kısa sürede, titiz ve disiplinli bir çalışma yöntemi ile yürütmekteyiz. Her işin bir zorluğu ve şartları vardır. Firmamız yürütmüş olduğu işin ciddiyetinin farkında olarak her daim yenilikçi, dinamik ve güçlü hizmetler sunmak adına kendini günün getirmiş olduğu şartlara uyumlaştırmaktadır. En yeni teknolojik koşulları ve malzemeleri kullanarak işimizi daha kaliteli şekilde tamamlamak öncelikli hedefimizdir.

Taşımacılık sektörünün gerektirdiği bilgi donanımı ve deneyimlerin kazanılması için firmamız bünyesinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız kurumsal nakliyat alanında özel eğitimler ile desteklenmektedir. Bu sayede sunmuş olduğumuz hizmetlerde siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve güler yüzlü nakliyat hizmeti sağlamanın keyfini sunmaktayız. Türkiye'nin her yerine 7/24 kurumsal taşımacılık hizmeti sunan kaliteli, güvenilir ve hızlı bir firma ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.