Kilercioğlu Nakliyat firması 1983 yılından bu yana nakliyat sektöründe Türkiye'nin dört bir yanına hizmet sunmuş ve ayakta kalmayı başarmış bir firmadır. Firmamız uzun yıllardan bu yana sahip olmuş olduğu bu konumu bir borç bilerek her alanda müşterilerine kolaylık sağlamayı hedeflemektedir. Kamu personeline uygun nakliye hizmeti firmamızın sunmuş olduğu avantajlı hizmetlerden biridir. Polis, asker ve öğretmen gibi kamu çalışanlarının en fazla tayin dönemlerinde ihtiyaç duyduğu nakliyat hizmetinde Türkiye'nin öncü firması olarak %10 indirim uygulamaktayız. İşçiler, Milli Eğitim Bakanlığı personelleri, Jandarma personelleri, Emniyet Müdürü personelleri, Hastane personelleri ve diğer kamu kurum ya da kuruluşunda çalışmakta olanlar sunmuş olduğumuz %10 indirimli taşıma hizmetinden faydalanabilirler.

Kamu personelleri yaşamlarının belirli dönemlerini tayin nedeniyle sürekli olarak farklı şehirlere taşınarak geçinmektedir. İstanbul'da görev yaparken tayini çıkan bir öğretmen Adana'ya gitmek için kolları sıvar. Ancak şehirlerarası taşımacılığın zorlu ve zahmetli yükleri meslek gereği taşınmanın zorluğu ile birleşince haliyle bu durum bir hayli can sıkıcı olabilir. Nakliyat işlemlerinin profesyonel bir firma tarafından yürütülmesi sizlere de tayin sevincini yaşama fırsatı sunar. Evden eve nakliyat alanında uzman ve deneyimli firmamız görevinizi aksatmadan en kısa sürede yeni adresinize taşınmanız için her daim yanınızda. Ayrıca tayinler sırasına oradan oraya heba olan eşyalarınızın daha fazla zarar görmemesi için de kaliteli ekipmanlarımız ve malzemelerimiz ile tüm gerekli önlemleri almaktayız.

Kamu personellerine %10 indirimli taşıma hizmetlerinde şu işlemler uygulanmaktadır;

  • Keşif için ücretsiz eksper hizmeti
  • Anlaşılan gün ve saatte nakliye hizmeti
  • Eşyaların titizlikle paketlenmesi
  • Hızlı, kaliteli ve güvenilir nakliye
  • Sigorta hizmeti
  • Montaj ve de-montaj işlemleri
  • Eşyaların taşınması için uygun araçlar
  • Yeni adrese ulaştırılan eşyaların yerleştirilmesi

Çalışanlar için bir şehirden başka bir şehre taşınmak, burada eşyaları yerleştirme derdiyle uğraşmak günlerce uğraşmayı gerektirebilir. Uzman bir firmadan destek aldığınızda ise tüm bu dertlerden kurtulmuş olursunuz. Firmamız eski adresinizde paketlediği eşyaları yeni adresinizde açarak istediğiniz yerlere özenle yerleştirmektedir. Sizlere ise profesyonel destek almanın rahatlığı ile yeni adresinizde ayağınızı uzatarak çayınızı yudumlamanın keyfi kalmaktadır.

Şehirlerarası nakliyat alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm taşımacılık işlemlerinde %10 indirimden faydalanarak daha uygun fiyata evinizi taşıyabilirsiniz. Firmamız kamu çalışanlarının bütçesini göz önüne alarak bir aylık maaşın taşınma işlemlerine gitmesine göz yummamaktadır. Müşterisini düşünen ve müşteri odaklı hizmetler sunan bir nakliyat firması arıyorsanız Kilercioğlu Nakliyat uygun fiyatlı ve indirimli fiyat politikası ile yanı başınızda. Evinizi, iş yerinizi, büronuzu ya da parça eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırmak bizim işimiz. Evden eve nakliyat konusunda detaylı bilgi edinmek için iletişim kısmındaki bilgilerden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.