Bir yerden başka bir yere taşınması gereken eşyaların profesyonel bir şekilde paketlenmesi ve nakliyat araçları ile taşınması işlemine evden eve nakliyat denilmektedir. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak 1983 yılından bu yana evden eve nakliyat sektöründe kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettiren firmalar arasında öncü konumdayız. Firmamız dinamik kadrosu ve  geniş araç filosu ile yıllardır en zorlu taşımacılık işlerinin dahi üstesinden gelerek müşterilerine sorunsuz nakliyatın keyfini yaşatmaktadır. Eşyalarınızı ister şehir içi, isterseniz de şehirler arası taşımacılıkta güvenle firmamıza teslim edebilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan firmamız evden eve nakliyat alanında şu avantajları sunmaktadır;

  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti
  • Anlaşılan gün ve saatte nakliyat işlemlerinin gerçekleştirilmesi
  • Eşyaların kaliteli malzemeler ile ambalajlanması ve paketlenmesi
  • Büyük eşyaların daha kolay taşınabilmesi için de-montaj işlemleri
  • İhtiyaç duyulması halinde asansörlü taşımacılık hizmeti
  • Güler yüzlü ve özenli çalışma ekibi
  • Eşyaların herhangi bir kaza, risk ve olumsuz duruma karşı sigortalanması
  • Nakliyat aşamasının alanında uzman şoförler ile yürütülmesi
  • Eşyalarınızın yeni adresinize güvenli bir şekilde ulaştırılması
  • Nakliyat hizmetinin sorunsuzca ve onay alınarak tamamlanması

Evden eve nakliyat gibi hassasiyet ve özen gerektiren bir sektörde siz değerli müşterilerimizin beklentilerini her daim en üst düzeyde karşılamaktayız. İster şehir içi, isterseniz de şehirler arası taşınma ihtiyaçlarınızda size sorunsuz taşımacılığın keyfini sürdürecek bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız eşyalarınıza sizden daha fazla özen göstermekle birlikte taşınmanın stresli bir süreç olduğunun bilinci ile üzerinizdeki tüm yükleri almaktadır. Günümüz şartlarında nakliyat firması seçerken son derece dikkatli davranmak gerekmektedir. Çoğu nakliyat şirketi vaatlerini yüksek seviyede tutsa da taşımacılık esnasında oluşan herhangi bir ufak sorunda profesyonel olmadığını olumsuz bir şekilde ortaya koymaktadır. Oysa ki firmamız ufacık bir sorunu dahi göz ardı etmeden müşterisinin rahatsız olduğu noktalara hassasiyet göstererek sorunu çözüme kavuşturmaktadır.

Kilercioğlu Nakliyat firması olarak uzun yıllardan bu yana edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimler ile evden eve nakliyat sektörünün öncü konumunda yer almaktayız. Firmamız yıllardır kazanmış olduğu referans müşterilerini geleceğe dair en büyük yatırımlar olarak görmektedir. Büyük, küçük her işte aynı özen ve hassasiyet gösterilerek müşterilerimize nakliyat firması ile çalışmanın avantajları sunulmaktadır. Birçok yeni firmanın kalkınamadığı bir sektörde 1983 yılından bu yana emin adımlarla marka konumuna ulaşan firmamız kaliteli ve sağlam misyonu ile gelecekte de evinizi ve eşyalarınızı güvenebileceğiniz en doğru firma olacaktır. Profesyonel hizmetler ile evinizi sorunsuzca ve kısa sürede bir yerden başka bir yere taşımak istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek kalitenin farkını hissedebilir, nakliyat hizmetlerinde stressiz bir gün yaşamanın keyfini sürebilirsiniz.