Evinizde ya da ofisinizde bulunan fazla eşyaları atmak istemiyor musunuz? Sizin için değerli eşyaları atmadan istediğiniz süre boyunca depolayabileceğiniz eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Eşya depolama nakliyat firmalarının son dönemlerde sunmuş olduğu en faydalı ve en çok tercih edilen hizmetler arasında yer alıyor. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak bizler de iş alanımızı genişleterek müşterilerimize eşya depolama hizmetiyle de kolaylık sağlıyoruz. Atmaya kıyamadığınız değerli büyük, küçük tüm eşyalarınızı istediğiniz kadar güvenilir depolarımızda saklayabilirsiniz. Depolarımız eşyalarınızın nefes alması için uygun bir ortama sahip olmakla birlikte deponun anahtarı bizzat size teslim edilmektedir. Ayrıca kameralı güvenlik sistemi ile 7/24 takip edilen depolarımıza sizin dışınızda kimse de giriş yapmamaktadır.

Eşya depolama hizmetinden faydalanmaya ihtiyacınız olup olmadığına karar verirken şu soruları sormalısınız;

  • İhtiyacım olmayan ve fazla yer kaplayan eşyalarım hangisi?
  • Bu eşyayı depoya koyarsam ilerleyen zamanlarda ihtiyaç duyar mıyım?
  • İlerleyen süreçlerde bu eşya işe yarar mı ya da parasal değeri artar mı?

Eğer bu üç sorudan herhangi birisi size evet cevabını sunuyorsa kesinlikle atmamanız gereken bir eşyadır ve ilerleyen süreçlerde işinize yarayacak olan bu eşyaları kısa ya da uzun vadede uygun fiyatlar ile Kilercioğlu Nakliyat firmamızın kaliteli eşya depolarında saklayabilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize gelerek eşyalarınızın keşif ve paketleme gibi işlemleri halledilir. Ardından depoda saklanmaya hazır hale getirilen eşyalarınız eşya için uygun koşulları taşıyan depolarımıza yerleştirilerek fatura düzenlenir. Eşyalarınızın güvenliği açısından firmamız sigorta hizmeti de sunarak sizlere kaliteli ve profesyonel eşya depolama garantisi sunar.

Eşya depolamayı sadece kolay bir hizmetmiş gibi görmeyen firmamız sizleri bu konuda detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Eşyalarınızın konulacağı depolar ve eşyalarınızın istifi konusunda edineceğiniz bilgiler sayesinde kalbiniz ferah bir şekilde eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz. Ayrıca deponuzun anahtarı sizde olacağı için 7/24 istediğiniz zaman eşyalarınızı kontrol edebilecek, istediğiniz zamana kadar süresiz olarak eşya depolama hizmetimizden faydalanabileceksiniz. Güvenilir, hijyenik, kaliteli ve sağlıklı ortamlarda eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca saklamak için tek yapmanız gereken Kilercioğlu Nakliyat firması ile iletişime geçmektir.